Aktuality

  datum konání: 14. 5. 2019

Social Business Breakfast na téma participativní rozhodování

Pravidelné neformální setkání lidí, kteří se aktivně zabývají společensky prospěšným podnikáním a inovacemi. Každý měsíc se setkávají zástupci sociálních firem, ministerstev, neziskovek, oddělení CSR velkých společností, bank i univerzit. Pokud jste sami aktivní na poli společensky prospěšného podnikání a inovací, hledáte prostor pro sdílení, výměnu zkušeností a kontaktů? Chcete mít informace z první ruky a sdílet vaše novinky s lidmi z oboru? Snídaně není veřejná akce, ale rádi na ni zveme nové hosty, tak nám napište, jak můžete skupinu obohatit.

Květnová Social Business Breakfast se koná v úterý 14. května od 9 do 11 hod v budově IH21 Karla Janečka, Zapova 1559/18, 150 00 Praha 5, který nás blíže seznámí s metodou participativního rozhodování a s možnostmi jejího uplatnění v rámci neziskových organizací, škol a obcí.

Kapacita snídaně je omezena na 15 lidí, pro registraci a případné dotazy se obracejte na Janu (jana.olejnikova@impacthub.cz).

Jenom krátce k čemu může být participativní rozhodování vhodné - " V neziskovkách pomocí unikátního hlasovacího systému zefektivňujeme interní i externí komunikaci, zdokonalujeme soutěže, konference nebo festivaly a zajišťujeme jejich technologické zabezpečení. Aktuálně spolupracujeme s Amnesty international, Ara Art, Inspireli, Czechitas, Lékaři bez hranic, nebo Českým skautem na celostátním setkání Obrok. Ve školách dáváme žákům a studentům možnost přicházet s vlastními nápady, navrhnovat projekty, jak zlepšit prostředí školy a efektivně rozdělit přidělenou část rozpočtu, " říká ve své pozvánce na SBB Renata Klánová z IH21.

 

 

 

 

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2020 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.