Adresář sociálních podniků

Z technických důvodů není možné zakládat záznamy do Adresáře SP, obnovení bude v druhé půlce ledna 2020. Děkujeme za pochopení.

Ergotep, družstvo invalidů

ergotep.cz

Zábořská 93, Záboří, 53944 Proseč (Pardubický kraj)

601369976Co děláme?

Již 15 let zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením a znevýhodněním na vysoce kvalitních pracovních pozicích. Naším dlouhodobým cílem je jejich integrace do společnosti, osobní rozvoj a pracovní uplatnění v prosperujícím byznysu.

 

Proč je náš podnik sociální?

Více jak 50% zisku vracíme zpět do problematiky a vytváříme další kvalitní pracovní pozice pro OZP. Je nás už přes 300, z toho 82% OZP a OZZ. Podnikáme odpovědně s ohledem na životní prostředí a podporujeme místní prospěch. Dlouhodobě a udržitelně.
oblast podnikání:

Informační technologie a služby, Poradenství a podpora podnikání, Prodej (obecně), Vzdělávání, rekvalifikace, Ostatní,


společenská prospěšnost:

oblast životního prostředí a ekologie, rozvoj místního společenství, oblast rovných příležitostí (zejména zaměstnávání znevýhodněných), sociální oblast (poskytování sociálního poradenství a sociální pomoci, např. znevýhodněným zaměstnancům),


zaměstnávané osoby:

lidé se zdravotním postižením, lidé bez přístřeší a po výkonu trestu, oblast životního prostředí a ekologie, rozvoj místního společenství, oblast rovných příležitostí (zejména zaměstnávání znevýhodněných), sociální oblast (poskytování sociálního poradenství a sociální pomoci, např. znevýhodněným zaměstnancům),

právní forma: družstvo


rok založení: 2003


poskytování náhradního plnění: ano

 

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2020 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.