Adresář sociálních podnikůChcete zařadit svůj podnik do Adresáře sociálních podniků?

Děkujeme za váš zájem. Adresář sociálních podniků je jedinečný zdroj informací o sociálním podnikání v České republice. Přidáte se tak k organizacím, které se veřejně hlásí k sociálnímu podnikání. Při registraci nového podniku využíváme službu ARES (Administrativní registr ekonomických subjektů), která po zadání IČ subjektu automaticky doplní další identifikační údaje.

Registrační formulář  je možné průběžně ukládat, takže se můžete k jeho vyplňování opakovaně vracet. Při vyplňování dotazníku vám doporučujeme využívat nápovědy s ikonou otazníku.

Pro registraci v Adresáři je třeba splnit dvě podmínky:

 
1. Vaše organizace má zveřejněny zakládací dokumenty ve veřejných rejstřících na www.justice.cz, církevní právnická osoba na http://www3.mkcr.cz/cns_internet/. Organizace, které tuto zákonnou povinnost nemají splněnou, nebudou v Adresáři zveřejněny. Zároveň je nutné, aby organizace měla v zakládacích dokumentech uvedeny Principy sociálního podnikání. V současné době jsme pozastavili registraci OSVČ do Adresáře sociálních podniků. Z kapacitních důvodů nejsme schopni u OSVČ ověřit naplňování principů sociálního podnikání.

2. Váš sociální podnik získá při vyplnění tzv. identifikátoru (sady otázek o tom, zda naplňujete principy sociálního podniku) v celkovém hodnocení zelenou nebo oranžovou barvu. Sociální podniky s červenou barvou semaforu nebudou v adresáři zveřejněny.

Váš záznam si po vložení do adresáře můžete průběžně upravovat a aktualizovat sami. Po schválení ze strany MPSV bude váš záznam publikován.

Na konci každého kalendářního roku budete vyzvání automaticky ke kontrole údajů.

Přidejte nebo upravte svůj podnik

 

 

Pokud nemáte uživatelský účet, začněte zde:

Zaregistrujte se

 

 

  

Adresář sociálních podniků je spravován Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci projektu MPSV Rozvoj ekosystému sociálního podnikání (RESP), registrační číslo - CZ.03.02.02/00/22_004/0001397.

 

 

Pokud nemáte uživatelský účet, začněte zde:

Zaregistrujte se


Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení sociálního podnikání
Karlovo náměstí 1359/1, Praha 2
Projekt Rozvoj ekosystému sociálního podnikání
Tel.: 770 116 520
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

eumpsv

Copyright 2024 © Ministerstvo práce a sociálních věcí, Rozvoj ekosystému sociálního podnikání (RESP), registrační číslo - CZ.03.02.02/00/22_004/0001397.