Adresář sociálních podnikůChcete zařadit svůj podnik do Adresáře sociálních podniků?

Děkujeme za váš zájem. Adresář sociálních podniků je jedinečný zdroj informací o sociálním podnikání v České republice. Přidáte se tak k organizacím, které se veřejně hlásí k sociálnímu podnikání. Při registraci nového podniku využíváme službu ARES (Administrativní registr ekonomických subjektů), která po zadání IČ subjektu automaticky doplní další identifikační údaje.

Registrační formulář  je možné průběžně ukládat, takže se můžete k jeho vyplňování opakovaně vracet. Při vyplňování dotazníku vám doporučujeme využívat nápovědy s ikonou otazníku.

Pro registraci v Adresáři je třeba splnit dvě podmínky:

 
1. Vaše organizace má zveřejněny zakládací dokumenty ve veřejných rejstřících na www.justice.cz, církevní právnická osoba na http://www3.mkcr.cz/cns_internet/). Organizace, které tuto zákonnou povinnost nemají splněnou, nebudou v Adresáři zveřejněny. Tato podmínka se netýká OSVČ.

2. Váš sociální podnik získá při vyplnění tzv. identifikátoru (sady otázek o tom, zda naplňujete principy sociálního podniku) v celkovém hodnocení zelenou nebo oranžovou barvu. Sociální podniky s červenou barvou semaforu nebudou v adresáři zveřejněny.

Váš záznam si po vložení do adresáře můžete průběžně upravovat a aktualizovat sami. Po schválení ze strany MPSV bude váš záznam publikován.

Na konci každého kalendářního roku budete automaticky vyzvání ke kontrole údajů.

Pokud už jste začali formulář vyplňovat, ale zatím jste ho jen průběžně uložili, nebo už zde máte svůj uživatelský účet, prosím přihlašte se:

Zkontrolujte svůj záznam v Adresáři sociálních podniků

Váš záznam si můžete průběžně upravovat a aktualizovat sami. Po schválení ze strany MPSV budou změny publikovány. 

Na konci každého kalendářního roku budete vyzvání automaticky ke kontrole údajů.

 

  

Adresář sociálních podniků je spravován Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci projektu MPSV Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.

 

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2021 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.