Konzultantka pro Jihovýchod
jihomoravsky

Konzultantka MPSV
pro Jihovýchod:

Anna Šimonová

Mgr. Anna Šimonová
Tel: 774 151 495
Mail: anna.simonova@fokusvysocina.cz

Profil

Mgr. Anna Šimonová  - jednatelka sociálního podniku Chráněné dílny Fokus Vysočina, s.r.o. Sociální podnik provozuje tři gastro provozy (prodejny a výrobny cukrářských produktů a lahůdek), montážní a kompletační práce, údržbu městské zeleně a lesních porostů, dílny na výrobu dekorativní keramiky, šicí dílnu a prádelnu.  Zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením (především s duševním onemocněním). Celkový počet zaměstnanců je cca 180 zaměstnanců, z toho 90% jsou osoby se zdravotním postižením. Zároveň řídí neziskovou společnost FOKUS Vysočina,z.ú, která napomáhá lidem s duševním onemocněním v zapojení do běžného života. 

Oblasti specializace:  financování sociálního podniku, řízení sociálního podniku a strategické plánování, spolupráce se sociálními službami.

Exkurze po provozech:  Hlinsko (cukrárna), Chotěboř (šicí dílna a prádelna), Havlíčkův Brod (bistro, krámek s potravinami, montážní práce, údržba zeleně a lesa, keramika), Pelhřimov (montáže a keramika). 

místo konzultace: Havlíčkův Brod, 5. května 356 nebo Pelhřimov, Humpolecká 736. Na konzultace se zájemci z Vysočiny mohu přijet.

 

Máte zájem o kontaktování konzultanta?

Můžete k tomu použít i následující formulář

Vaše zpráva
Please enter your email!
Napište vaši zprávu

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2022 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.