Poradenství


Konzultant v Praze

praha

Konzultant MPSV
pro Prahu:

Michal Jirsa

Michal Jirsa
Mobil: +420 776 031 320
E-mail: jirsa@toulcuvdvur.cz

Profil

Ředitel sociálního podniku ENVIRA, o.p.s. sídlícího v SEV Toulcův dvůr v Praze v Hostivaři. ENVIRA, o.p.s. zaměstnává více než 40 osob se zdravotním postižením na chráněných prac. místech ve 4 různých provozech. Zdravá jídelna (gastronomie), keramická dílna, zahradnictví a údržba areálu TD. Spolupodílel se na založení sociálního podnikání na Toulcově dvoře a realizaci pěti evropských projektů (OPPA, OP PPR), díky kterým se založily všechny provozy a probíhalo tréninkové zaměstnávání.

Oblasti specializace:
Řízení sociálního podniku s více než 50 zaměstnanci (management, personalistika …). Realizace evropských projektů. Administrativa spojená s chodem soc. podniku – uznaný zaměstnavatel OZP (příspěvky ÚP….) Komunikace s osobami s různými druhy zdravotního postižení. Zkušenosti s environmentálním podnikáním a gastronomií. Spolupráce s ostatními soc. podniky (člen TESSEA, KZZP, HK ČR)

místo konzultace: Praha a okolí


Máte zájem o kontaktování konzultanta?

Můžete k tomu použít i následující formulář

Vaše zpráva
Please enter your email!
Napište vaši zprávu

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

eumpsv

Copyright 2023 © Ministerstvo práce a sociálních věcí, Rozvoj ekosystému sociálního podnikání (RESP), registrační číslo - CZ.03.02.02/00/22_004/0001397.