Poradenství


Konzultantka pro Jihovýchod
jihomoravsky

Konzultantka MPSV
pro Jihovýchod:

Lucie Kunstová

Ing. Lucie Kunstová
Mobil: +420 774 609 796
E-mail: lucie.kunstova@fokusvysocina.cz

Profil

Projektová manažerka FOKUS Vysočina, z.ú. a Chráněných dílen Fokus Vysočina, s.r.o. Sociální podnik nyní tvoří osm provozoven ve městech Havlíčkův Brod, Chotěboř, Pelhřimov a Hlinsko v Čechách. Poskytujeme služby v oblasti gastra pod hlavičkou Čistá duše (cukrárna, bistro a krámek), kompletační práce i lesnické práce. Dále provozujeme prádelnu, šicí a keramickou dílnu. Sociální podnik zaměstnává na 200 osob se zdravotním postižením a má více než dvacetileté zkušenosti se sociálním podnikáním..

Oblast specializace: právní rámec založení sociálního podniku, podnikatelský záměr, udržitelnost sociálního podniku, finanční plánování a řízení sociálního podniku, dotační politika (vyjednávání s úřadem práce v oblasti zaměstnávání osob se ZP), fundraising, manažerské účetnictví a skladové hospodářství, zkušenosti v oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením – především s duševním onemocněním

Místo konzultace: Havlíčkův Brod, 5. Května 356 – popřípadě v provozovnách sociálního podniku (Pelhřimov, Chotěboř, Hlinsko)

Motto: Být prospěšní i úspěšní!

 

Máte zájem o kontaktování konzultanta?

Můžete k tomu použít i následující formulář

Vaše zpráva
Please enter your email!
Napište vaši zprávu

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2019 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.