Poradenství


Konzultantka pro Severovýchod
vychodocesky

Konzultantka MPSV
pro Severovýchod:

Hana Šimáčková

Mgr. Hana Šimáčková
Mobil: +420 724 461 102
E-mail: hana.simackova@gmail.com

Profil

Vedoucí sociálního podniku BISTRO u dvou přátel ve SKOKu do života, o.p.s. v Hradci Králové. Speciální pedagog se zaměřením na osoby s mentálním postižením a poruchami chování. Od roku 2006 se intenzivně věnuji práci s dospělými lidmi s mentálním postižením. Od poskytování sociálních služeb, přípravě na práci v BISTRU u dvou přátel, po samotné zaměstnávání. Sociální podnik BISTRO u dvou přátel jsem spolu s kolegy připravovala, v roce 2011 založila a vedu do dnešní doby.

Oblast specializace: Zapojení skupin osob se zdravotním postižení do pracovního procesu v sociálním podniku, příprava či optimalizace pracovního prostředí, pracovních postupů. Zvyšování míry samostatnosti pracovníků s postižením, předávání optimální míry odpovědnosti a podílení se na společném rozhodování a vedení sociálního podniku. Personální vedení osob se zdravotním postižením, motivace, pomůcky pro práci, spolupracující organizace. Předávání zkušeností se založením sociálního podniku v oblasti gastronomie, vhled do legislativy, která se vztahuje k založení a provozu gastropodniků.

Místo konzultace: Hradec Králové a okolí - po domluvě i mimo Hradec Králové.

Motto: Sociální podnikání není snadnější cestou k získání kapitálu. Na začátku musí být určitá touha po "vylepšení" naší společnosti. Sociální podnikání je pořádná dřina, to "vylepšení" by za tu dřinu mělo opravdu stát.

 

Máte zájem o kontaktování konzultanta?

Můžete k tomu použít i následující formulář

Vaše zpráva
Please enter your email!
Napište vaši zprávu

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2019 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.