Kateřina Legnerová

Expertka na principy a projekty sociálního podniku a na zahraniční přístupy k sociálnímu podnikání

Kateřina Legnerová

Oblasti specializace: Individuální podpora stávajícím i budoucím sociálním podnikatelům v oblasti teorie sociálního podnikání (principy sociálního podniku, marketingová analýza, sociální marketing, personální řízení, vedení lidí), odborné poradenství v rámci hromadných seminářů pro stávající nebo budoucí podnikatele v segmentu sociálního podnikání.

Místo výkonu konzultace a dojezdnost:
Přednostně Praha, Plzeň.

 

Kontakt:

Ing. Kateřina Legnerová, Ph.D., MBA
723 56 84 56
klegnerova@seznam.cz

Profil

Kateřina se zabývá tématem sociální ekonomiky a sociálního podnikání od roku 2012, kdy se začala působit na Fakultě humanitních studií. Vystudovala VŠCHT a doktorské studium na VŠE. Působí na Fakultě humanitních studií UK v magisterském studijním programu Studia občanské společnosti, kde vyučuje Sociální podnikání a Sociologii managementu, personální řízení a leadership. Dlouhodobě provádí se studujícími FHS UK výzkum českých sociálních podniků. Vyučuje Personální řízení a CSR na VŠE, fakultě podnikohospodářské. Vedla desítky diplomových prací včetně témat sociální ekonomiky nebo sociálního podnikání.
Zastupuje Českou republiku v mezinárodním projektu výzkumu sociálních podniků, který koordinuje společnost EMES, kde je členkou. Je spoluautorkou knih o sociální ekonomice a sociálním podnikání, CSR a vedení lidí.

 

Máte zájem o kontaktování experta?

Můžete k tomu použít i následující formulář.

Vaše zpráva
Please enter your email!
Napište vaši zprávu

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2022 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.