Petra Benešová

Expertka na obchod a HR marketing

Petra Benešová

Oblasti specializace: definice vize, strategie podniku a její kroky k naplnitelnosti, HR marketing - strategie, personální poradenství, role a kompetence zaměstnanců ve firmě, marketing a obchodní dovednosti.

Místo výkonu konzultace a dojezdnost:
Celá ČR

Kontakt:
+420 732 784 854
consulting.benesova@gmail.com

 

Profil

Petra Benešová má sociálně právní vzdělání a celý svůj profesní život se věnuje především práci s lidmi. Je specialistkou na HR marketing – péče o zaměstnance, benefity, firemní kulturu, vize a strategie firem a motivaci zaměstnanců. Zabývá se komunikací, která je základem jakékoliv práce, ale také běžného života.
Specializuje se na oblasti zdravotnictví, retailu a neziskovou sféru. Za dobu své kariery prošla posty od středního po vyšší management. Nyní úročí své dlouholeté zkušenosti nejen v personalistice, marketingu, ale také obchodu a předává je svým klientům. Jednoduše řečeno znovuoživuje stávající a tvoří nové díky silným, stabilizovaným a motivovaným pracovním skupinám.
Lidé jsou to nejcennější, co firmy mohou mít. K čemu je Vám zlaté vejce na zlatém podnosu, když nemáte toho správného člověka, který jej dokáže zhodnotit, nabídnout, prodat. Více na Linkedin nebo zde.


Motto:
„Vše co jsem dělala, jsem dělala ráda, vše mě někam posunulo a mělo to smysl. Proto v tom pokračuji a BAVí mě to.“

 

Máte zájem o kontaktování experta?

Můžete k tomu použít i následující formulář.

Vaše zpráva
Please enter your email!
Napište vaši zprávu

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2022 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.