Poradenství


Konzultant pro Severozápad

severocesky

Konzultant MPSV
pro Severozápad:

Miroslav Řebíček

Miroslav Řebíček
Mobil: +420 775 233 703
E-mail: rebicek@os-cedr.cz

Profil

Ředitel organizace CEDR - komunitní , který založil dva sociální podniky. První sociální podnik je MANA čokoládovna Krásná Lípa (www.cokokramek.cz), sociální podnik, který provozuje CEDROVATKA sociální družstvo, kde mezi zakladateli je jak CEDR - komunitní spolek, tak já jako fyzická osoba. Čokoládovna funguje od roku 2012. Sociální podnik jsme rozjížděli bez financí z velkých dotací. Druhý nový sociální podnik FRIND s.r.o., který bude provozovat kavárnu v Krásné Lípě (www.kavarna-frind.cz, předpoklad otevření 3/2017). Mezi zakladatele opět patří CEDR - komunitní spolek. Já jsem v tomto podniku jednatelem. V obou podnicích se zaměřujeme na zaměstnávání dvou cílových skupin: osoby se zdravotním postižením ( fyzické ZP, mentální ZP i psychiatrické ZP) a osoby dlouhodbě nezaměstnané.


Oblast specializace: Založení sociálního podniku, práce s osobami se zdravotním postižením a osoby dlouhodobě nezaměstnané, personální management v sociálním podniku, financování sociálního podniku, řízení sociálního podniku na principech svobodné firmy.


Místo konzultace: Krásná Lípa (okres Děčín, Česká Lípa, Liberec)

 

 

Máte zájem o kontaktování konzultanta?

Můžete k tomu použít i následující formulář

Vaše zpráva
Please enter your email!
Napište vaši zprávu

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2019 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.