Dotazník MPSV pro sociální podniky 2019


Dotazníkové šetření mezi sociálními podniky - 2019

Dotazník je určen sociálním / společensky prospěšným podnikům, které se hlásí k principům sociálního podniku. Když dotazník vyplníte, bude váš sociální podnik:

      • zveřejněn v novém adresáři sociálních podniků na www.ceske-socialni-podnikani.cz (starý bude vypnut v říjnu 2019)
      • v katalogu sociálních podniků s nabídkou zboží a služeb, který bude distribuován v tištěné podobě zadavatelům veřejných zakázek a bude také ke stažení na www.ceske-socialni-podnikani.cz.  
      • součástí dotazníkového šetření pro získání aktualizovaných statistických údajů o sektoru sociálních podniků v ČR.  

V dotazníku budete také vyplňovat sadu otázek o tom, zda naplňujete principy sociálního podniku. Je to podmínkou pro zveřejnění vašeho sociálního podniku v adresáři a v katalogu.  Zajímají nás vaše názory a budeme se jimi zabývat při nastavování budoucí podpory sociálního podnikání v ČR. Veškeré údaje, které nebudou uvedeny v adresáři nebo v katalogu, budou zpracované pouze souhrnně, takže nebude možné dohledat odpovědi konkrétních sociálních podniků, pouze jejich statistický přehled. Údaje nad rámec informací v adresáři a katalogu budou zveřejněny ve výzkumné zprávě.

Dotazník je možné průběžně ukládat, takže se můžete k jeho vyplňování opakovaně vracet. Vyplnění dotazníku vám zabere  odhadem 90 minut.

Dotazníkové šetření probíhá v rámci projektu Ministerstva práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.
 

Ke dni 29.10. byla ukončena možnost účasti v dotazníkovém šetření sociálních podniků. Vzhledem k tomu, že během měsíce listopadu bude docházet i k změně adresáře sociálních podniků není nyní možnost vkládat nové ani upravovat stávající. To bude možno až v prosinci 2019. Sledujte náš web, případně pro info pište na gabriela.kurkova@mpsv.cz.

 

Nemáte u nás účet?

Zaregistrujte se

 

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2020 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.