Adresář sociálních podniků

Z technických důvodů není možné zakládat záznamy do Adresáře SP, obnovení bude v druhé půlce ledna 2020. Děkujeme za pochopení.

Prádelna Zlín s.p.

www.zlinpradelna.cz  

Vavrečkova 7074, 76001 Zlín (Zlínský kraj)

777 871 102Co děláme?

Poskytujeme profesionální služby praní prádla včetně opravy prádla a dopravy. Součástí podniku je kulturní open space s jednoduchým občerstvením a samoobslužnými pračkami. Splňujeme podmínku náhradního plnění.

 

Proč je náš podnik sociální?

Prádelna Zlín svými podnikatelskými aktivitami v oblasti poskytování služeb široké veřejnosti, vytváří na volném trhu práce vhodná, trvale udržitelná pracovní místa s podporou, pro osoby se zdravotním postižením a osoby obtížně zaměstnatelné.
oblast podnikání:

Textilní služby - čištění, žehlení…, Ostatní,


společenská prospěšnost:

oblast životního prostředí a ekologie, rozvoj místního společenství, oblast rovných příležitostí (zejména zaměstnávání znevýhodněných), sociální oblast (poskytování sociálního poradenství a sociální pomoci, např. znevýhodněným zaměstnancům), kulturní oblast,


zaměstnávané osoby:

lidé se zdravotním postižením, dlouhodobě nezaměstnaní, oblast životního prostředí a ekologie, rozvoj místního společenství, oblast rovných příležitostí (zejména zaměstnávání znevýhodněných), sociální oblast (poskytování sociálního poradenství a sociální pomoci, např. znevýhodněným zaměstnancům), kulturní oblast,

právní forma: s.r.o.


rok založení: 2017


poskytování náhradního plnění: ano

 

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2020 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.