Adresář sociálních podniků

Dobrý den, ke dni 29.10. byla ukončena možnost účasti v dotazníkovém šetření sociálních podniků. Vzhledem k tomu, že během měsíce listopadu bude docházet i k změně adresáře sociálních podniků není nyní možnost vkládat nové ani upravovat stávající. To bude možno až v prosinci 2019. Sledujte náš web, případně pro info pište na gabriela.kurkova@mpsv.cz.

Fair & Bio, družstvo

www.fair-bio.cz  

Sokolovská 129/50, 18600 Praha 8 (Hlavní město Praha)

731620489Co děláme?

Jsme sociální podnik, který zaměstnává znevýhodněné lidi a zpracovává fairtradovou bio kávu ve středočeském Kostelci nad Labem.

 

Proč je náš podnik sociální?

Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením a zpracováním fairtradové bio kávy prosazujeme širší ekonomickou, sociální a ekologickou udržitelnost. Fair & Bio pražírna je unikátním propojením sociálního podnikání, družstevnictví a fair trade v ČR.
oblast podnikání:

Potravinářská výroba a prodej,


společenská prospěšnost:

oblast životního prostředí a ekologie, rozvoj místního společenství, oblast rovných příležitostí (zejména zaměstnávání znevýhodněných),


zaměstnávané osoby:

lidé se zdravotním postižením, oblast životního prostředí a ekologie, rozvoj místního společenství, oblast rovných příležitostí (zejména zaměstnávání znevýhodněných),

právní forma: družstvo


rok založení: 2011


poskytování náhradního plnění: ano

 

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2019 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.