{mapicka}{ lat: 49.47482, lng: 17.97638,info: "

1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s. r. o.

Vrbenská 803, Valašské Meziříčí

1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s. r. o. provozuje svou činnost již od roku 2013. Zahrnuje 3 střediska a to PALOMINO - pomocné ruce pro Váš dovov (úklid, obědy), NA RAMÍNKU - značkové secondhandy a PRALINKY S PŘÍBĚHEM -

více"},{/mapicka}

1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s. r. o.

 Vrbenská 803, Valašské Meziříčí (Zlínský kraj)

1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s. r. o. provozuje svou činnost již od roku 2013. Zahrnuje 3 střediska a to PALOMINO - pomocné ruce pro Váš dovov (úklid, obědy), NA RAMÍNKU - značkové secondhandy a PRALINKY S PŘÍBĚHEM - výroba pralinek a čokolády na míru a přání zákazníka s příběhy našich mistrů pralinkářů.

www.1valasskadiakonicka.cz


{mapicka}{ lat: 49.73555, lng: 13.75763,info: "

Ing.David Štych

Strašice 7, Strašice

zakázková výroba kožených a textilních doplňků,pracovních oděvů ,rukavic a kožených ochranných pomůcek, výroba briket a pelet.

více"},{/mapicka}

Ing.David Štych

 Strašice 7, Strašice (Plzeňský kraj)

zakázková výroba kožených a textilních doplňků,pracovních oděvů ,rukavic a kožených ochranných pomůcek, výroba briket a pelet.

www.nejenkuze.cz


{mapicka}{ lat: 50.01532, lng: 14.44165,info: "

Aranžérie - tak trochu jiná květinová dílna

Liškova 959/3, Praha 4

Milujeme květiny a není nám lhostejné, jak žijí lidé kolem nás. V naší dílně pracují lidé, kteří mají některou z forem epilepsie, s níž může být představa běžného

více"},{/mapicka}

Aranžérie - tak trochu jiná květinová dílna

 Liškova 959/3, Praha 4 (Hlavní město PrahaStředočeský kraj)

Milujeme květiny a není nám lhostejné, jak žijí lidé kolem nás. V naší dílně pracují lidé, kteří mají některou z forem epilepsie, s níž může být představa běžného zaměstnání nedosažitelná. Naším cílem je vytvářet nejen krásné květinové vazby, ale také začlenit osoby s epilepsií do společnosti.

www.aranzerie.cz


{mapicka}{ lat: 49.40961, lng: 14.67704,info: "

Futurum F, s.r.o.

Mostecká 2087, Tábor

Sociální firma Futurum F s.r.o. vznikla z původních chráněných dílen spolku FOKUS Tábor. Nejvíc nás baví sekat trávu a udržovat nejen město Tábor čisté a uklizené. A taky nás moc

více"},{/mapicka}

Futurum F, s.r.o.

 Mostecká 2087, Tábor (Jihočeský )

Sociální firma Futurum F s.r.o. vznikla z původních chráněných dílen spolku FOKUS Tábor. Nejvíc nás baví sekat trávu a udržovat nejen město Tábor čisté a uklizené. A taky nás moc baví vyrábět a dodávat studentům do škol svačiny - obložené bagety, housky, saláty. Nechceme ale zůstat jen u toho...

www.futurumf.cz


{mapicka}{mapicka}{/mapicka}

Lemanta s.r.o.

 Uhelná 599, Kutná Hora (Středočeský kraj)

Lemanta je integrační sociální podnik zaměstnávající osoby se zdravotním handicapem. Provozujeme prodejnu s vlastními a regionálními výrobky. Staráme se o jabloňový sad, jehož plody a další lokální ovoce a zeleninu přeměňujeme v marmelády, sirupy, mošty a další dobroty.

lemanta.cz


{mapicka}{ lat: 48.83794, lng: 14.63577,info: "

Ultina s.r.o.

Riegrova 43A, České Budějovice

Jsme skupina lidí, která má tu nejužší vazbu k vozíčkářům. Žijeme životy aktivních vozíčkářů. Všichni víme, co vozíčkáři potřebují, co chtějí a jak uvažují.

více"},{/mapicka}

Ultina s.r.o.

 Riegrova 43A, České Budějovice (Jihočeský )

Jsme skupina lidí, která má tu nejužší vazbu k vozíčkářům. Žijeme životy aktivních vozíčkářů. Všichni víme, co vozíčkáři potřebují, co chtějí a jak uvažují. Víme, co je posouvá dál.

www.ultina.cz


{mapicka}{ lat: 50.13958, lng: 14.51808,info: "

POSTIMINIUM s.r.o.

Pavla Beneše 759/9, Praha

Jsme sociální podnik vytvářející pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním znevýhodněním. V současné době realizujeme projekt GULE (Gastronomie Umožňující Lidem Existovat), který

více"},{/mapicka}

POSTIMINIUM s.r.o.

 Pavla Beneše 759/9, Praha (Hlavní město Praha)

Jsme sociální podnik vytvářející pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním znevýhodněním. V současné době realizujeme projekt GULE (Gastronomie Umožňující Lidem Existovat), který spočívá v provozu food trucku. Hlavním produktem jsou čerstvé mini koblížky a výběrová káva z pražírny Nordbeans.

postiminium.cz


{mapicka}{ lat: 49.95436, lng: 15.79247,info: "

Kruh zdraví

Poděbradova 79, Chrudim

Jsme Alternativní jídelna v centru Chruimi. Poskytujeme zdravé stravování od rána do večera ve všední dny. Naše pokrmy připravujeme z kvalitních sezónních surovin bez chemických látek.

více"},{/mapicka}

Kruh zdraví

 Poděbradova 79, Chrudim (Pardubický kraj)

Jsme Alternativní jídelna v centru Chruimi. Poskytujeme zdravé stravování od rána do večera ve všední dny. Naše pokrmy připravujeme z kvalitních sezónních surovin bez chemických látek. Uspokojíme hosty s různými stravovacími potřebami / jídla bez lepku, veganská, vegetariánské../.

www.kruhzdravi.cz


{mapicka}{ lat: 49.22462, lng: 17.64569,info: "

Ezop plus s.r.o.

Nábřeží 5574, Zlín

V naší chráněné dílně vyrábíme na zakázku dárkové obaly, tašky, batohy, pouzdra, pohankové polštářky. Všechny výrobky obrandujeme logem nebo vlastní grafikou.

více"},{/mapicka}

Ezop plus s.r.o.

 Nábřeží 5574, Zlín (Zlínský kraj)

V naší chráněné dílně vyrábíme na zakázku dárkové obaly, tašky, batohy, pouzdra, pohankové polštářky. Všechny výrobky obrandujeme logem nebo vlastní grafikou. Nabízíme spolupráci kreativcům i obchůdkům s tradičními českými výrobky. Pro designery, výrobce kabelek-tisk koženkového materiálu, eko barvy

www.ezopdesign.cz


{mapicka}{mapicka}{/mapicka}

KARTON s.r.o.

 nám. Jiráskovo 62, Dolní Bukovsko (Jihočeský )

Jsme sociální podnik působící na trhu od roku 1993 a zaměřujeme se především na zakázkovou výrobu obalů a prokladů z vlnité lepenky. Díky letitým zkušenostem v oboru doporučíme nevhodnější obal pro Váš výrobek.

www.kartonbukovsko.cz


{mapicka}{ lat: 49.29927, lng: 17.40562,info: "

HELEMIK manufaktura s.r.o.

Brandlova 2247/18, Kroměříž

Zabýváme se velkoobchodní činností v oblasti kancelářského a papírenského zboží, ochranných pomůcek a prodejem výpočetní techniky. Dále spolupracujeme s firmami ve strojírenském,

více"},{/mapicka}

HELEMIK manufaktura s.r.o.

 Brandlova 2247/18, Kroměříž (Zlínský kraj)

Zabýváme se velkoobchodní činností v oblasti kancelářského a papírenského zboží, ochranných pomůcek a prodejem výpočetní techniky. Dále spolupracujeme s firmami ve strojírenském, gumárenském, automobilovém a telekomunikačním průmyslu, pro které zajišťujeme montážní, kompletařské a dílenské práce.

www.helemik.cz


{mapicka}{ lat: 49.20219, lng: 16.64077,info: "

Centrum zdravé dětské obuvi - Boty Rybička

Letovická 22, Brno

Jsme sociální podnik se zdravou dětskou obuví - Boty Rybička. Nabízíme zdravotně nezávadnou obuv hlavně české výroby. Spolupracujeme s lékaři a nabízíme s jejich součinností odborné měření a

více"},{/mapicka}

Centrum zdravé dětské obuvi - Boty Rybička

 Letovická 22, Brno (Jihomoravský kraj)

Jsme sociální podnik se zdravou dětskou obuví - Boty Rybička. Nabízíme zdravotně nezávadnou obuv hlavně české výroby. Spolupracujeme s lékaři a nabízíme s jejich součinností odborné měření a diagnostiku chodidel za ceny dostupné pro všechny sociální skupiny.

botyrybicka.czKontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2020 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.