Hledání

Adresář sociálních podniků

0


Kavárna Bílá vrána

barbilavrana.cz  

Ve Smečkách 5, 14 00 Praha 1 (Hlavní město Praha)

777913458Co děláme?

Kavárna Bílá vrána je sociální podnik zřízený občanským sdružením Pohoda. Jde o nekuřácký prostor nabízející občerstvení a vyžití ve volném čase pro širokou veřejnost. Navíc v baru probíhá pracovně tréninkový program pro lidi s mentálním postižením.

 

Proč je náš podnik sociální?

Nezisková organizace se rozhodla rozvinout aktivity sdružení a zajistit tím i další finanční zdroj pro provoz. Poskytnout mentálně postiženým lidem místo pro práci a prostor.
oblast podnikání:

Pohostinství a ubytování,


společenská prospěšnost:

oblast životního prostředí a ekologie, rozvoj místního společenství, oblast rovných příležitostí (zejména zaměstnávání znevýhodněných), sociální oblast (poskytování sociálního poradenství a sociální pomoci, např. znevýhodněným zaměstnancům), kulturní oblast,


zaměstnávané osoby:

lidé se zdravotním postižením, oblast životního prostředí a ekologie, rozvoj místního společenství, oblast rovných příležitostí (zejména zaměstnávání znevýhodněných), sociální oblast (poskytování sociálního poradenství a sociální pomoci, např. znevýhodněným zaměstnancům), kulturní oblast,

právní forma: o.s.


rok založení: 2011


poskytování náhradního plnění: ne

 

Kontakt

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Oddělení zahraniční zaměstnanosti
Karlovo náměstí 1, Praha 2
Projekt Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje
Tel.: 770 116 520/519
Kontaktní osoba:
Gabriela Kurková
Email: gabriela.kurkova@mpsv.cz 

Copyright 2018 ©

Ministerstvo práce a sociálních věcí, Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.